الکترود جوشکاری     سیمان     الکترو پمپ     آب شویه- فلاشینگ     عایق حرارتی
    آجر     شیشه     ترانسفورماتور     آب گرم کن     کانال هوا
    بتن     عایق رطوبتی     چراغ     آسانسور     کنتور
    بلوک فوم و پانل ساندویچی     قیر     سرپیچ     بخاری     کولر
    تیرچه و بلوک دیواری و سقفی     کاشی و سرامیک     سیم و کابل     پکیج گاز سوز     گاورنر
    چسب     کاغذ دیواری     کلید و پریز     پیچ و مهره     لرزه گیر
    چوب     گچ     لوله و اتصالات محافظ هادی     چسب     لوله و اتصالات پلیمری
    چینی بهداشتی     مصالح فلزی     وسایل اعلام و اطفای حریق     دستگاه های کنترل و اندازه گیری     لوله و اتصالات سیمانی
    خاک رس     موازاییک     وسایل تابلو     دیگ     لوله و اتصالات فلزی
    درب و پنجره     میخ     وسایل شبکه     رادیاتور     مشعل
    رنگ     کفپوش     هواکش     سینک ظرفشویی استیل     وان و دوش حمام
    سفال بام         شیرآلات     وسایل آتش نشانی
    سنگدانه         شیلنگ     هود


 

انحلال دبیرخانه کتاب استاندارد
با توجه به برخی بی انظباطی ها توسط دبیرخانه دائمی کتاب استاندارد لذا مجری طرح کتاب مصالح ساختمانی استاندارد نسبت به انحلال این دبیرخانه اقدام کرد و هر گونه همکاری با این دبیرخانه و یا با نامهای جعلی دبیرخانه بانک اطلاعات جامع تولیدکنندگان مصالح و لوازم ساختمانی استاندارد ایران و یا دبیرخانه استاندارد ملی مصالح و لوازم ساختمانی ایران غیر قانونی است
دبيرخانه استانداردملي مصالح و لوازم ساختماني ايران
نرم افزار بانک اطلاعات جامع تولیدکنندگان مصالح، و لوازم ساختمان ایران
تولیدکنندگان مصالح و لوازم ساختمانی استاندارد ایران

 

فرم تعهدات مالک ساختمان

به نام خدا

 
تعهدات مالک

 
اینجانب ........................... فرزند .................. دارای شناره شناسنامه ...................... صادره از ................... و شماره ملی .................................... به عنوان صاحب کار یا مالک (وکیل صاحب کار – طبق وکالت نامه پیوست) پلاک ثبتی ................................... واقع در
....................................................................... .................................................... که در نظر دارم عملیات اجرایی ساختمان خود را در پلاک فوق براساس پروانه صادره از منطقه ...... شهرداری تهران آغاز نمایم
:بدینوسیله متعهد و مکلف می باشم

 
 1. تمهیدات و تعهدات لازم را برای اجرا و تکمیل پروژه در دوره اعتبار پروانه ساختمانی فراهم آورم.
 
 1. کلیه امور اجرایی را توسط مجری ساختمان دارای صلاحیت و براساس قرارداد منعقده به انجام رسانم و از هر گونه دخالت در امور فنی و تخصصی کار اکیداً خودداری نمایم.
 
 1. در صورتی که مجری را به هر دلیلی تغییر دهم، نسخه ای از قرارداد جدید اجرای ساختمان را به سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و مهندس ناظر هماهنگ  کننده تحویل دهم.
 
 1. قبل از آغاز عملیات ساختمانی از نصب تابلوی مشخصات پروژه، طبق ضوابط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران اطمینان حاصل کنم.
 
 1. یک هفته قبل از شروع عملیات اجرایی ساختمان، مراتب را کتباً با ذکر زمان و نوع عملیات به اتفاق مجری به مهندس ناظر هماهنگ کننده اطلاع داده و در پایان هر یک از مراحل مشخص عملیات ساختمانی اجازه شروع مرحله بعد را به اتفاق مجری کتباً از مهندس ناظر اخذ نمایم.
 
 1. قبل از انقضاء مدت اعتبار پروانه ساختمانی نسبت به تمدید آن به نحوی اقدام کنم که انفصالی در استمرار اعتبار پروانه ساختمانی پیش نیاید و مدارک آن را در اختیار مهندس ناظر هماهنگ کننده بگذارم.
 
 1. امکانات و شرایط برای بازدیدها و اعمال کنترل های لازم را در کارگاه و محیط پیرامونی آن را راساً یا توسط مجری برای مهندسان ناظر، تا پایان کار فراهم نمایم و موانعی که ممکن است در روند بازدیدها و اعمال کنترل ها بوجود آید، بر طرف کنم.
 
 1. ترتیبی بدهم که در تمام مدت اجرای کار نقشه های اجرایی مصوب، تصویب پروانه ساختمان و دفتر مخصوص گزارش بازدیدها در کارگاه نگهداری شود.
 
 1. هر گونه آزمایشی را که (مهندس) مهندسان ناظر انجام آن را ضرروی می دانند به موقع توسط اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد صلاحیت انجام داده و نتایج آن را ظرف مدت معقول در اختیار مهندس ناظر مربوط قرار دهم.
 
 1. با اتکاء به اسناد مالکیت و نقشه طرح تفضیلی حدود مرزی زمین و بروکف را قبل از آغاز عملیات ساختمانی طی صورتجلسه مصوب سازمان استان، توسط مهندس نقشه بردار دارای پروانه اشتغال، مشخص نمایم و اعلام نمایم که مهندسان ناظر هیچ گونه مسئولیتی در امور احراز صحت مالکیت یا درستی حدود ثبتی زمین که ساختمان در ان احداث می شود، ندارند.
 
 1. موقعیت شبکه و خطوط تاسیسات عبوری از زیر زمین یا مجاور ملک خود را با استعلام از دستگاه های مسئول، مشخص و به مهندس ناظر هماهنگ کننده اعلام نمایم و ترتیبی معمول دارم که شروع عملیات ساختمانی توسط مجری ساختمان با اطلاع و هماهنگی سازمان های مربوط انجام شود.
 
 1. در صورتی که ادامه عملیات ساختمانی توسط مراجع دولتی و شهرداری متوقف شود، حق ادامه کار را نخواهم داشت و در صورت ادامه کار، مهندسان ناظر در قبال کارهای انجام شده در دوره مذکور مسئولیتی ندارند. در صورت رفع توقف، مکلف می باشم مراتب شروع کار را ظرف 24 ساعت کتباً به مهندس ناظر هماهنگ کننده اطلاع دهم.
 
 1. برای پیش گیری از حوادث منجر به خسارت، جراحت یا فوت اشخاص ثالث و عوامل مشغول به کار در کارگاه تدابیر ایمنی و حفاظتی کارگاه را بر طبق مقررت ملی ساختمان (مبحث دوازدهم) و آیین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی مصوب وزارت کار و امور اجتماعی در حدود وظایف خود به انجام رسانم و تامین و رعایت ضوابط ایمنی را جزء شرایز قرارداد خود با مجری ساختمان قرار داده به نامبرده ابلاغ نمایم.
 
 1. در تمام مدت انجام عملیات ساختمانی وضعیت بیمه کلیه عوامل شاغل به کار در کارگاه را در مقابل حوادث کار بیمه (با پوشش کافی برای جبران خسارت و جرایم) توسط مجری را بررسی و سایر عوامل شاغل به کار را راساً بیمه نمایم.
 
 1. هر گونه تغییرات در مالکیت زمین یا ساختمان را که در مدت نظارت مهندسان ناظر صورت می پذیرد کتباً به اطلاع مهندس ناظر هماهنگ کننده برسانم.
 
 1. در صورت انتقال تمام یا بیش از نیمی از ملک یا ساختمان در دست ساخت از مالک به اشخاص دیگر به هر شکل اعم از انتقال با سند رسمی یا با سند غیر رسمی، مبایعه یا انتقال قهری، هم زمان با انتقال ملک، ترتیب انتقال تعهدات حاضر به مالکان جدید یا عقد قرارداد جدید با مالک (مالکان) جدید از طریق سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران بدهم.
 
 1. در صورت تعلیق یا تطویل عملیات اجرایی به نحوی که از مندرجات در پروانه ساختمان،  بیشتر شود تعهد می نمایم مطابق ضوابط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، حق الزحمه تحویل نظارت برای پرداخت به مهندسان ناظر را به سازمان استان بپردازم.
 
 
محل گواهی امضاء صاحب کار توسط دفتر اسناد رسمی
 
  نام و نام خانوادگی و امضاء صاحب کار (وکیل صاحب کار)
 

امضاء
 
 
:تاریخ
 
 
 
 
 
 
 
بازدید : 3053 8 مرداد 1392 ساعت 06:24 ب.ظ
برچسب ها : فرم تعهدات مالک ، تعهدات مالک ، شهرداری تهران ، صاحب کار یا مالک ، صاحب کار ، مالک ، عملیات اجرایی ساختمان ، دوره اعتبار پروانه ساختمانی ، مجری ساختمان دارای صلاحیت ، قرارداد اجرای ساختمان ، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران ، مهندس ناظر هماهنگ کننده ، آغاز عملیات ساختمانی ، نصب تابلوی مشخصات پروژه ، تابلوی مشخصات پروژه ، انقضاء مدت اعتبار پروانه ساختمانی ، اعتبار پروانه ساختمانی ، مهندسان ناظر ، اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد صلاحیت ، اسناد مالکیت ، نقشه طرح تفضیلی ، نقشه بردار دارای پروانه اشتغال ، شبکه و خطوط تاسیسات عبوری از زیر زمین یا مجاور ملک ، مراجع دولتی ، حوادث منجر به خسارت ، حوادث منجر به فوت اشخاص ثالث ، تدابیر ایمنی و حفاظتی کارگاه ، مقررت ملی ساختمان (مبحث دوازدهم) ، آیین نامه حفاظتی کارگاه های ساختمانی مصوب وزارت کار و امور اجتماعی ، بیمه کلیه عوامل شاغل به کار در کارگاه ، علیق یا تطویل عملیات اجرایی ، حق الزحمه تحویل نظارت ، فرم تعهدات مالک ساختمان ، تعهدات مالک ساختمان ، مالک ساختمان ، مدت اعتبار پروانه ساختمانی ، پروانه ساختمانی
 
بازار ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی
    آسفالت     تانکر     حدیده     سه پایه     لیفت تراک
    اره     تراکتور     حفار     شمع کوب     مخزن
    انفجار و آتشباری     ترانس جوشکاری     خط کش آسفالت     غلتک     مخلوط کن
    باکت     ترپان     خودرو     فر آهن ساب     موتور پمپ
    بالابر     تریلر     دامپر     فیدر     موتور جوش
    بتن ریزی     تهویه هوا     دریلر     فینیشر     مولد برق
    بلوک زن     تیفور     ریل و ارابه     قرقره     نوار پیچ لوله
    بوژی     جرثقیل     ساب زن     کامیون     نوار نقاله
    بولدوزر     جک     سپر کوب     کمپکتور     ویبراتور
    بیل مکانیکی     جوش استیل     سر مته     گریدر     
    پروف رولینگ     جوش آرگون     سرند     لبه زن     
    پمپ     چراغ     سند بلاست     لوله غلاف کیسینگ     
    پوتر لانسمان     چکش     سنگ شکن     لوله گذار     
 

بازار کار ساختمانی
    بازار کار ابنیه و ساختمان     بازار کار مهندسان حوزه صنعت احداث     
    اسکلت کار     غلتک زن               
    آرماتور بند     قالب بند               
    آزبست کار     کارگری               
    آسفالت کار     کاشی کار               
    آلومینیوم کار     کفپوش نصاب               
    آهنگر     گچ کار               
    بتن کار     مقنی               
    بنا     نجار               
    پارکت کار     نقاش               
    سیمانکار                    
    شیروانی کوب                    
    شیشه بر              
    عایق کار              

دوره های ارتقاء پایه و تمدید پروانه اشتغال به کار مهندسی/ سازمان نظام مهندسی
    ارتقاء پایه نظارت عمران 2 به 1     ارتقاء پایه نظارت عمران 3 به 2     ارتقاء پایه محاسبات عمران 3 به 2          
    اجرا و کنترل اتصالات سازه فولادی     مبانی گودبرداری     بهسازی خاک          
    بتن ویژه     قالب بندی و قالب برداری